Arçelik Galata Servisi

BESO – Arçelik Galata Servisi 7 Gün 24 Saat Kesintisiz “SERVİS” Hizmetine Ulaşabilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri: 0850 346 3479
7/24 Ekstra: 0551 551 3456

Arçelik Galata Servisi Müşteri Hizmetleri

0850 346 3479

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Hizmet

0551 551 3456

7 Gün 24 Saat Acil Durumlar için Hemen Arayın.

Şikayet ve Önerileriniz için: mh@beyazesyaservisionline.com

shadow

Arçelik Galata Servisi

Arçelik Galata servisi olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen görev anlayışımızla Arçelik Galata servisi, acil çağrı merkezi telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir teknik servisten yardım isteyebilirsiniz. Her zaman konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize servis hizmeti hakkında veya ürünler ile ilgili soruları yöneltebilirsiniz.

Arçelik Galata servis olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile her semtine servis hizmeti götürmekteyiz. Servisimiz her gün onlarca müşterinin hizmet talebine hızla ve garantili servisi hizmeti vermektedir.

Arçelik Galata servis teknik personellerimizin tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Arçelik Galata beyaz eşya servisi, Arçelik Galata servis bakımı,onarımı ve Arçelik Galata servisi ürün montajı ile müşterilerini güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.

Arçelik Galata servisi olarak her bölgeye yakın Arçelik Galata servisimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere hizmet sağlayabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Arçelik Galata servis onarım bakım ve montaj işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güvendir. Servislerimizde arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılmaktadır.

1 Yıl garanti tüm servis ve yedek parça değişimlerinde garanti veriyoruz.

Arçelik Galata servis olarak Arçelik Galata ürün arızalarında 7 gün 24 saat Arçelik Galata servis hizmeti ile yanınızdayız. Arçelik Galata ürün arızalarına yönelik her türlü sorularınızı Arçelik Galata servis ekibimize sorabilirsiniz.

Arçelik Galata Servisleri olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren Arçelik Galata servisidir.

Sunduğumuz Arçelik Galata servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir Arçelik Galata servisi olarak görev yapmaktayız.

Arçelik Galata servisi olarak Müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Arçelik Galata servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı Arçelik Galata servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Arçelik Galata Teknik servis çözüm merkezi’ne telefondan 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir. Konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir.

Arçelik Galata Servis İlçeler

Arçelik Galata Servis Semtler

Call Now ButtonHemen Ara!